ייעוץ, הכוונה וסדרי רישום

ההחלטה הנוגעת לחינוך המוזיקלי לתלמיד הצעיר היא חשובה ולעיתים מכרעת. הקונסרבטוריון מעניק יעוץ והכוונה חינם לכל המעוניינים. במסגרת הייעוץ ניתן להיפגש עם צוות הקונסרבטוריון לשיחה מקדימה ותכנון.

שנת לימודים מלאה נמשכת 11 חודשים. שנת הלימודים מתחילה ב-1 בספטמבר ומסתיימת ב-31 ביולי.

תכנית הלימודים המוצעת כוללת 2 מפגשי חובה בשבוע. האחד שיעור פרטני על כלי הנגינה והשני מפגש בסדנאות. הסדנאות מיועדות להעשיר ולפתח את התלמיד במספר מישורים: בטכניקת הנגינה האישית והקבוצתית, בתורת המוזיקה, במשפחות הכלים, בסגנונות שונים ובביצוע והבעה. 

אי השתתפות בסדנאות אינה מזכה את התלמיד בהחזר מכל סוג שהוא. חובה על כל נרשם לקרוא את התקנון ולאשר בחתימת הורה את התנאים. תלמידים שירשמו לאחר ה-30 באוקטובר מקומם בסדנאות אינו מובטח.

ליצירת קשר ולמידע נוסף, אנא פנו אלינו בטלפון: 03-9014527 או במייל conshaain@gmail.com

 

יום הפנינג פתוח להיכרות עם קונסרבטוריון סימפוניה ורישום לשנת הלימודים תשע״ט יתקיים ביום ד׳ 18.7 בין השעות 18:00 - 20:00.

תוכלו לפגוש ולהכיר את מורי הקונסרבטוריון, להשתתף בסדנאות נגינה פתוחות, להתרשם ממגוון מחלקות הלימוד ולהתייעץ עם הצוות שלנו באשר להתאמת הילד/ה ללימודי המוזיקה.

כמו כן, במקום יתבצע רישום לשנת הלימודים תשע״ט. מתנה לנרשמים עד לתאריך 26.8 - כרטיס כניסה חינם לאחד ממופעי סימפוניה בעונה הבאה.

הכניסה חופשית. נשמח לראותכם.

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים