מופעים קרובים

תמונת מופע: תיאטרון הקרון - תהיה בריא מוריס מגי 14מאי

תיאטרון הקרון - תהיה בריא מוריס מגי

ילדים

הצגות תיאטרון בובות מבית ׳תיאטרון הקרון׳, המציג רפרטואר הצגות אמנותי ויצירתי של אמנים מקצועיים.

תהיה בריא מוריס מגי

מוריס הוא איש קטן שמתגורר בארגז כלים בבית-מלאכה. כל בוקר הוא נוסע לעבודה בגן-החיות ופוגש את חבריו הטובים: הפיל הגמיש, הצב הזריז, הקרנף המצונן, הפינגווין שמדבר פינגווינית והינשוף שפוחד מהחושך. כמו תמיד כשמוריס מגיע, גן-החיות מתעורר לחיים: מוריס בודק, מחבק, משחק וצוחק, מעודד ומודד, מקלח ומקנח (את האף) וגם שר שיר ערש על ענף. אבל יום אחד, מוריס  לא הגיע לעבודה. החיות המודאגות החליטו לעשות מעשה...

סיפור על חברות לא שגרתית בעולם קטנטן מלא קסם.

ההצגה "תהיה בריא מוריס מגי", עוסקת בהנאה שבעשייה מתוך אהבה ומציעה פרשנות בימתית לספר הילדים המוכר ועטור הפרסים. מעין רזניק, בובנאית ושחקנית, מזמינה את הקהל למסע הרפתקני בבית המלאכה שלה, שהופך לעולמו הקטן של חברה החדש - מוריס מגי, המתגלה לה בתוך ארגז הכלים. ביחד עם הקהל, היא מתלווה אל מוריס לכל אורך יומו הגדוש, ומגלה איתו את כל הפלאות ששגרת היומיום צופנת בחובה.

פרטים נוספים
מודוס
שני, 14 מאי 2018 בשעה 17:00
תמונת מופע: פסטיבל הג'אז - אמני ניו אורלינס ופרננדו קנופף 30מאי

פסטיבל הג'אז - אמני ניו אורלינס ופרננדו קנופף

פסטיבלים

פסטיבל הג'אז "צליל משותף" לציון יום העלייה ו-70 שנה למדינה, אשר יוקדש למסורת המוזיקה של ניו אורלינס. זוהי שנתו השישית של הפסטיבל, שמשלב מגוון סגנונות מוזיקאליים בג'אז.

שלושה מוזיקאים מובילים מניו אורלינס מגיעים להופיע ולנגן מוזיקה ג'אז בליווי שני מוזיקאים ישראלים. האמנים יופיעו בסווינג מודרני, הכולל השפעות מגוונות של סגנון הג'אז המסורתי המזוהה כל כך עם העיר.  אחריהם יופיע הרכב הג'אז הלטיני של פרננדו קנופף, במופע לטיני סוחף ומרגש.

האמנים מניו אורלינס- טרנס טאפלין (טרומבון), גרג אגיד(קלרינט), ובריאן ריצ'בורג (תופים) ובליווי אמנים ישראלים רונן שמואלי(פסנתר) ואסף חכימי (בס).

טאפלין ואג'יד משתפים פעולה בתזמורת הג'אז המצליחה של דלפאיו מרסליס (The Uptown Jazz Orchestra) הפועלת בניו אורלינס ומופיעה שם מדי שבוע.

המופע של פרננדו קנופף הוא מופע עוצמתי, רב תרבותי וצבעוני המשלב שירים, קומפוזיציות ועיבודים מקוריים של פרננדו מאלבומו האחרון"La Musica es Sentimientos"  בסגנונות אפרו קובנים, מקצבים מהקריביים, טנגו ג'אז, פולקלור, ג'אז ארגנטינאי ומוזיקה ברזילאית. החמישייה כוללת נגנים מהשורה הראשונה ויחד הם יוצרים מופע בלתי נשכח עם תשוקה רבה.

המחיר כולל את שני מופעים ומשקה ראשון חינם מבר המשקאות.

פרטים נוספים
מודוס
רביעי, 30 מאי 2018 בשעה 20:30
מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים